Deze versie van Internet Explorer wordt niet meer ondersteund!

Om deze site goed te bekijken moet je upgraden naar één van onderstaande browsers:

Home KNLTB Competities Wintercompetitie

KNLTB wintercompetitie

Afdrukken

Poulw-indeling KNLTB wintercompetitie 2018-2019 afgelopen

Zie onder de teamindeling met de links naar de poules. 

Vrijdagavond herendubbel 17+ 2e kl (team 1) Vrijdagavond damesdubbel 35+ 2e kl (team 1)
Frank Mesman © Patricia van de Rijt ©
Marco de Greef Ingrid Tempelaars
Hans Soeterboek Carin Thur
Peter van Luyn Irma van Baak
Sandor Luiken Tineke van den Broek
  Sandra Trimbach
   
Vrijdagavond damesdubbel 35+ 2e kl (team 2) Vrijdagavond damesdubbel 35+ 3e kl (team 3)
Wilma van de Ven © Marlies van Loenhout ©
Margo de Laat Matti van Dulmen
Anne Marie Hermsen Ellen Roelofs
Wilma van Vroonhoven Ietje van Hemert
Carolien Giesen Karin Paardekooper
Maria Bogaerts Gerry van Ekert
   
Vrijdagavond herendubbel 35+ 2e kl (team 1)  
Wim van de Ven ©  
Hans Kleingeld  
Harold van Gameren  
Paul Lippens  
Bert Hermsen  
René Koks  
   
Zaterdag herendubbel 17+ 1e kl (team 1) Zaterdag damesdubbel 17+ 1e klasse (team 1)
Barry Cuppen © Annelies de Vaan ©
Daan Henkemans Gerry van Roosmalen
Raoul Musters Anja Prins
Dominique Geelen Wilhelmien Smit
Jorgen Kool Linda Lippens
Jeroen Smits  
   
Zaterdag damesdubbel 17+ 1e kl (team 2) Zondag gemengd 17+ 2e kl (team 1)
Caren Dorn © Leonie van Boxtel ©
Anneke Geurts Berrie van Boxtel
Ellen Mommers Richard de Leeuw
Mariëtte Hubers Tamara Spruijt
Moniek Heitbrink Kees Lasaroms
Lonneke Sevriens Karin Lasaroms
Jacqueline Neggers  
Nicole Verleijsdonk  

De speeldata voor de winter van 2019/2020 zijn:

speeldag 1 2 3 4 5 6 7
vrijdag 15 nov   22 nov   6 dec   13 dec   3 jan   10 jan   17 jan  
zaterdag 16 nov 23 nov 7 dec 14 dec 4 jan 11 jan 18 jan
zondag 17 nov 24 nov 8 dec 15 dec 5 jan 12 jan 19 jan


Zie voor de verdere regelgeving het competitiereglement.

Ronald Otten

Laatst aangepast op dinsdag 26 maart 2019 16:16  
Metzpoint sponsor:
Banner